Atsauksmes

Aija: Tas ir vajadzīgs pirmkārt jau katram mums un mūsu mājām, Latvijai.

 

Velta: Tas būtu katra normāli domājoša Latvijas iedzīvotāja ( neskatoties – pilsonis, nepilsonis, krievs, čigāns vai latvietis – galvenais – CILVĒKS ) svēts pienākums. Ko vēl mēs te varam visi kopā izdarīt – lai kaut kā tomēr saliedētu tos, kas palikuši Latvijā, lai nevis gaidītu no 100-galvainās augšas rīkojumus, bet rīkotos paši pēc labākās sirdsapziņas. Paldies par iniciatīvu, par lielisko tekstu, ka kāds ir aizdomājies globālāk, dziļāk – lai veicinātu gaismu Latvijā.

 

Inta: Ar prieku iesaistījos šajā akcija arī iepriekšējas reizes, tas patiesam ir iedvesmojoši; ļoti labi var sajust kopību ar citiem dalībniekiem. Lai mums kopā atkal izdodas solis uz Gaismu un Mieru! Ir sajūtama izteikta kopības sajūta, spēks un vienotība ar citiem dalībniekiem šajos īpašajos brīžos. Arī man personiski tas deva daudz spēka un mundruma, jo šoruden piedzīvoju veselības sarežģījumus.

 

Pēteris: Nav divu domu, tas ir vajadzīgs un tas ir jādara! Tā vietā lai meklēt atrunas vai bezgala spriedelēt par politiku, jāliek lietā sava sirds ticība un viedums. Katrā no mums, kas labs, ko jāceļ gaismā – tā arī Latvijai var kaut ko labu var izdarīt.

 

Gunta: Vienā no laikiem parasti braucu ar vilcienu mājās un tiešām ne vienu vien reizi noskaņodamās sajutu, kas neesmu viena, ka šis brīdis savieno mani ar citu sirdīm un centieniem uz labo.

 

Zinaida: Paldies par aicinājumu! Lai tik tiešām izdodas solis uz Gaismu un Mieru! Tas tik tiešām ir vajadzīgs…

 

Iveta: Šī akcija ir svarīga ikvienam, kas sirdī kopj mīlestību pret Latviju!

 


Ar prieku saņemšu no jums iedvesmojošas atsauksmes par līdzdalību, atziņas un ierosmes!

Atsauksmēm: pieraksti[at]inbox.lv un Valdis Svirskis / profils  draugiem.lv 

 

Ar ticību un prieku,
Valdis Svirskis
Akcijas brīvprātīgais koordinētājs