Kā (pie) dalīties

Mēs varam skaidri neapzināties, kas ir vispiemērotākais un šobrīd nepieciešamākais gan mums pašiem, gan kādam cilvēkam līdzās vai mūsu tautai, zemei un pasaulei kopumā, taču mēs arvien varam noskaņoties uz to, lai piepildās katram patiesi svētīgais un nepieciešamākais un reizē, lai mūsos vairojas tas, bez kā mēs nevaram pastāvēt kā cilvēki un kā sabiedrība: Gaisma, Miers, Mīlestība, Piedošana, Saskanība, Nesavtība un Pateicība. Izmantosim šo iespēju apvienot savus iekšējos spēkus vienā laikā un nodomā tam, lai cēlākais mūsos, Latvijā un pasaulē tuvinās īstenībai.


Piedalīties akcijā ir pavisam vienkārši: lai kur jūs atrastos attiecīgajos laikos, uz vairākām minūtēm virziet domas un uzmanību uz to, lai pabūt laba vēlējuma jūtās, sirds meditācijā, lūgšanā vai pateicībā – vēlot, lai katrā no mums, kas kopā veidojam Latviju un pasauli – lai ik katrā un visos kopā piepildās un izpaužas tās vērtīgās, bieži iztrūkstošās labās īpašības, kuras tik ļoti vajadzīgas ikdienā, dzīvē un svarīgo lēmumu laikā: Miers, Mīlestība, Skaidrība utt.


Ejot pa ielu, vai braucot sabiedriskajā transportā, atcerēsimies un noskaņosimies uz laba vēlējumu. Mēs varam izmantot kādu lūgšanu, bezvārdu vēlējumu, apsēsties un pameditēt vai sajust pateicību lēnā pastaigā – galvenais to darīt pozitīvi, sirsnīgi, pa īstam un pēc iespējas saskaņojoties kopīgajos laikos, kas ļaus kaut nedaudz, bet stiprināt mūsu kā tautas, sabiedrības, valsts, kā pasaules daļas kopības izjūtu un pašapziņu. Ļoti noderīgi izmantot atgādināšanas iespēju mobilajā tālrunī, tas palīdz diendienā nepazaudēt ritmu.


Tie, kas dzīvo citās laika joslās, ja tas ir iespējams, var to darīt pēc Latvijas laika, ja tomēr tas ir apgrūtinājums, droši to dariet pēc vietējā; jebkura labvēlīga aktivitāte ir bezgala labāka par bezdarbību.


Tā kā Latvija un pasaule vieno dažādus cilvēkus, tad arī šādai akcijai jābūt pietiekami elastīgai, lai dažādi cilvēki atrastu sev piemērotu veidu. Tāpēc šī nav politiska, partejiska vai konfesionāla akcija, bet sirds jūtu apliecinājuma veids un vispārcilvēcisku vērtību izcelšana, kas stāv augstāk par atšķirībām. Akcija apvieno daudzu centienus, tomēr katrs tajā piedalās atbilstoši savam patiesumam, individuāli; īpaši pulcēšanās pasākumi tās ietvaros nav paredzēti. Sākotnējai apziņošanai ir izmantoti brīvprātīgo atbalstītāju personiskie kontakti un portāla draugiem.lv vide, taču pirmām kārtām no cilvēka pie cilvēka.


Šī ir jau devītā šāda veida labās gribas akcijas norise; lēniem solīšiem kļūst arvien skaidrāks tās formāts un rodas izpratne, par to, kādai tai jābūt. Pirmoreiz tā notika 2014.gada maijā un novembrī. Nākamā akcija noritēs šī gada Ziemassvētku, Ziemas saulgriežu un gadumijas laikā.