Iespējas mācīties

ziedosValda Svirska organizētais koncentrēšanās un meditācijas nodarbību brīvkurss Rīgā notiek reizi divos / trijos mēnešos, pārsvarā pirmdienu / ceturtdienu vakaros; pa retam mēdz būt arī kādas brīvdienu aktivitātēs vai nodarbības arī ārpus Rīgas.

Vienkāršā un pakāpeniskā veidā mācīsimies koncentrēšanos un meditāciju, izmantojot elpošanu, vizualizāciju, sirds izjustu dziedāšanu un klusumu; iepazīsim dažus Jogas noslēpumus, individuālās un kolektīvās prakses drošu pamatu veidošanu; praktiski skatīsim kā meditācijas iemaņas var sekmēt pozitīvas pārmaiņas mūsos un ap mums, vairot radošumu, mieru un prieku darbā un ikdienā.

Nodarbības piemērotas gan tiem, kuri vēlās apgūt pamatus vai pilnveidot savas iemaņas atrast, gan tiem, kas varbūt meklē sev piemērotu ceļu un skolotāju. Nodarbībās saturs izkārtots secīgi, tāpēc vēlams to apmeklēt secīgi un ieplānot laiku, lai mazliet praktizēties ikdienā un stiprinātu iemaņas.

Vadlīnijās kurss sakņojas meditācijas meistara Šrī Činmoja (1931-2007) pieredzē (www.srichinmoy.org), latviešu valodā publicētas divas viņa grāmatas: Prieka spārni un Laimes pavedieni.

Lūgums ērtībai paņemt līdzi ūdeni padzerties, ja nu slāpst un maiņas apavus, lai nesēdēt ielas apavos un uzturēt tīrāku atmosfēru; atgādinu, ka atbilstoši tradīcijai nav dalības maksas.

Pieteikšanās ar sms uz tālr. + 371 29697059 vai ar vēstuli uz Valda Svirska profilu draugiem.lv . Piesakoties, lūgums, atrakstiet savu vārdu, uzvārdu, kontakttālruni, lai būtu iespējams ērtāk apziņot par piemeklēto nodarbības vietu.

Sri Shinmoy logo

valdis2_sm